Tax Plus Sp z o.o. - Kompleksowa obsługa księgowa firm

Zakładając i prowadząc firmę należy pamiętać o szeregu obowiązków podatkowych, mieć w głowie lub kalendarzu najważniejsze daty w miesiącu, umieć klasyfikować i ewidencjonować zdarzenia gospodarcze. Czy przedsiębiorca ma do tego czas, odpowiednią wiedzę i doświadczenie? Czy stać go na kosztowne pomyłki?  Oczywiście że NIE!!!!

Zamiast eksperymentowania z Księgami Handlowymi, czy PKPiR, zamiast nieprzespanych nocy z powodu deklaracji VAT7, zamiast siwych włosów na głowie z powodu kontroli, proponujemy Nasze Biuro, które oferuje: kompleksową obsługę, pełen profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie, sumienność i dużą elastyczność w zakresie współpracy. Wspieramy naszych Klientów w prowadzonym biznesie zarówno pod względem merytorycznym, jak i w oparciu o doświadczenia nasze i naszych Kontrahentów.

Zapraszamy Państwa do współpracy!                                  

Czytaj więcej »
Tax Plus Sp z o.o. - Kompleksowa obsługa księgowa firm

Co to takiego?
To nic innego jak obniżanie obciążeń podatkowych firmy i  jednoczesna poprawa wyniku finansowego. Aby jednak wprowadzić skutecznie nasze rozwiązania, konieczna jest wcześniejsza analiza przedsiębiorstwa i opracowanie zindywidualizowanej szczegółowej koncepcji. Pomagamy w redukcji zbędnych obciążeń podatkowych, przedstawiamy propozycje oszczędności, weryfikujemy dotychczasowe rozliczenia.

Nasza firma wykonuje także analizy i optymalizacje kosztów stałych i zmiennych przedsiębiorstw, analizy SWOT, analizy makrootoczenia. Wdrażamy plany naprawcze, pomagamy w restrukturyzacji przedsiębiorstwa, wspieramy w reorganizacji struktur firmy.

W celu uzyskania szczegółów, prosimy o kontakt.

Czytaj więcej »
Tax Plus Sp z o.o. - Kompleksowa obsługa księgowa firm

Nasza firma oferuje pełną obsługę kadrową małych, średnich i dużych firm. Oferta biura obejmuje działania dotyczące kadr i płac w przedsiębiorstwach o różnorodnym profilu działania. Dostosowując się do potrzeb Klienta proponujemy kompleksową obsługę pracowników, lub tylko wybrane czynności z tej dziedzin.

Nasze Biuro wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji i zatrudnienia pracowników od sformułowania profilu stanowiska i oczekiwań wobec kandydatów, po przygotowanie treści umów. Umożliwiamy także prowadzenie procesu rekrutacji w naszym biurze.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i zasobów - zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy lub do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego.

Czytaj więcej »

Tax Plus Sp z o.o. - Kompleksowa obsługa księgowa firm

Firma TAX PLUS powstała z myślą o kompleksowej obsłudze księgowo- podatkowej firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Nasze największe atuty to doświadczenie zawodowe, stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o Klienta.

We współpracy z firmami stawiamy na indywidualne podejście, co pozwala na przygotowanie oferty dostosowanej do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej i oczekiwań Zleceniodawcy.

Czytaj więcej »

Tax Plus Sp z o.o. - Kompleksowa obsługa księgowa firm

Biuro Rachunkowe
TAX PLUS Sp. z o.o.

ul. Korkowa 128b
04-549 Warszawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek

Od 9 do 18
 

+48 (22) 613-27-75

+48 (22) 506-57-79


795 589 975

biuro@tax-plus.pl

Super Księga Podatkowa - mała księgowość dla biur rachunkowych

(C) TAX PLUS Sp. z o.o.  |  Prawa zastrzeżone  |  2011  | Projekt i wykonanie: Bla-Art